Cat, Volvo, Hyundai, Liebherr, Daewoo, Kawasaki, Yanmar, Kobelco, Sumitomo, Timken, Bulldog, Skf, Cimsataş, Scf, Byg, Fleetguard, Donaldson, Baldwin, New Holland, Jcb, Komatsu, Hitachi, Doosan, Case, Fp Diesel, Holset, Perkins, Goetze, Garrett, Disa, Blumaq, Cnh, Carraro, Autotechnik Filtre, İş Makinaları Aktarma, Elektrik, Elektronik, Fren, Hidrolik, Kaborta, Kazıcı, Yükleyici, Motor, Yürür Aksam, Şanzıman, Diferansiyel, Tork, Pompa, Mekanik, Conta, Krank, Keçe, Kayış, Filtre, Kırıcı, Delici, Rulman, Bilya Şanzuman Grupları Yedek Parçaları Fiyatları Firması İletişim
Değer Yaratan Geçmişimiz için…

Global İş makineleri Yedek Parçaları firması olarak; güncel son teknolojiye sahip modern tesisinde dünya piyasasında kullanılan iş makineleri yedek parçalarını yüksek kalite standartlarında üreten ya da tedarik eden bir firmadır.

GLOBAL YEDEK PARÇA müşteri memnuniyeti ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden her zaman ileri teknolojik ürünleri kullanarak müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaya devam edecektir

Vizyonumuz

Ekonomik, Kaliteli ve İstikrarlı hizmet sağlayarak müşterilerimizin tasarruflarına katkı sunmak. Müşterilerimize tüm enerji alternatifleriyle ilgili doğru ve güvenilir bilgiler sunarak en karlı ve en verimli çözümü üretmek için destek sağlamak. Toplumsal sorumluluk bilinci gelişmiş, doğruluğu ve güler yüzlü kişiliği ile güçlü ve farklı bir kurum olmak. 

Misyonumuz

Dürüst,
Samimi,
Güler yüzlü hizmet anlayışı ile toplumu doğru verilerle ile bilgilendirmek,
Bilimsel yöntem ve materyallerle hizmet sunarak,
İnsanların daha mutlu ve huzurlu olmalarına katkıda bulunmak,
Çevreci bir anlayışı ile doğayı korumak,
Bölgemizde iş makineleri sektörünün önde gelen firmalarından olmak.

Yedek parçanın ilk adımı olan tasarımından, son adımı olan paketleme aşamasına kadar tüm operasyonları titizlikle denetlemeyi kendimize ilke edinerek, doğru ham madde kullanımı ve kaliteli üretim hassasiyetini vazgeçilmezimiz haline getiriyoruz. Üretimde atılan her adım, eğitimli ve tecrübeli çalışanlarımız tarafından kontrol edilmektedir. Son teknoloji makineleri kullanarak tüm ürünleri kendi bünyemizde üretebilmekte ya da tedarik edebilmekteyiz.

Global İş Makinesi Yedek Parça firması; 
* Yedek Parça Üretim Aşamasında, 
* Satış Aşamasında, 
* İş Makinesi Kiralama Aşamasında, 
* 7 / 24 Teknik Servis Aşamasında,

Firmalara hizmet veren bir kuruluştur. Amacımız büyüyen sektörde, cihazınıza(makine) en uygun, en doğru parça ya da ekipmanı tedarik etmek veya üretmek ve ivedi bir şekilde tarafınıza ulaştırmaktır.

GLOBAL; için satış sonrası desteğin ne derecede önemli olduğunu bilen ve bu konu üzerinde ayrıntılı olarak duran bir firmadır.