Şanzıman


Şanzıman

Global İş Makinaları Yedek Parça olarak; üretimini, satışını, ya da tedarik işlemlerini yapan firma olarak; aklınıza gelebilecek İş Makinasının parçası olan Şanzıman parçasının haricinde tüm makine ve modellerinin tüm yedek parçalarının teminini üretimini gerçekleştirmekteyiz. Türkiye'nin tamamına hizmet vermekteyiz.

Aradığınız makinanın Şanzıman özelliklerini ya da ürün numarasını biliyorsanız web sitemizde bulunan arama çubugu aracığılığıyla cihaza ait model numarası ile arama yapabilir ve hızlı bir şekilde teminini isteyebilirsiniz.

Dünyadaki tüm iş makinalarının üzerinde Şanzıman parçası bulunmaktadır. Bu parçaların birbirinden ufak tefek farkllıkları bulunmaktadır. Bu farklılıklarda tamamen markanın kendi üretiminden kaynaklanmaktadır.

Global Yedek Parça olarak Case, Cat, Doosan, New Holland, Liugong, Hitachi, Yanmar, Kobelco, Sumitomo, Volvo, Liebherr, Komatsu, Kawasaki, Jcb, Daewoo, İveco, Mitsubishi, Deutz, İsuzu, Samsung, Hidromek, Mst gibi tüm markaların cihazlarına ait Şanzıman parçasını bizden temin edebilirsiniz.

Şanzıman; iş makinasında sürekli kullanılan bir parça olduğu için belirli aralıklarla bakımlarının yapılması, makinenin randımanlı çalışması ya da sıkıntı çıkarmaması için elzem bir durumdur. Revizyon, bakım her bir parça için belirli aralıklarla yapılması gereken bir durumdur.

Şanzıman ile ilgili aradıklarınızın tüm cevapları ya da parçaları firmamızda bulmanız mümkün. Bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.