Scf İş Makinaları Tedarikci Firmaları Yedek Parçaları


Scf

  Scf gibi biribirinden farklı firmalar, iş makinaları sektöründe çok fazla yer edinmektedir. Bu firmaların ortaya çıkma nedeni; var olan markaların yedek parça konusunda çok fazla maliyet ortaya koymaları, yeterince hizmet konusunda piyasaya hizmet edemeleriden dolayı buna benzer birçok firma tedarikçi olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Firma olarak(Global); Scf gibi tedarikçi olma yolunda emin adımlar ile ilerleyoruz. Firmamız bünyesinde Scf  nin üretimini gerçekleştiridiği(Tırnak, Pim, Adaptör, Ağız Bıçağı, Civata) ürün gurubunu Global Yedek Parça olarak bizde üretmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Firmamızın kuruluş amacı; birbirinden farklı katagorideki 100.000 den fazla ürün yelpazesi ile iş makinası sektöründe, yedek parça konusunda hizmet vermek ve kurum ya da kuruluşların yedek parça konusundaki ihtiyaçlarına karşılık vermektir. Birçok firma, sadece 2 ya da 3 farklı marka ile çalışmakta olduğundan, ellerinde diğer markaların yedek parçalarını bulundurmamaktadır.

Sektördeki ihtiçaları veya hangi marka modelin yedek parçasında daha çok ihtiyaç duyulduğunu bildiğimiz için bu konuda 7/24 sizlere hizmet vermek firmamızın en temel görevleri arasındadır.

Global Yedek Parça olarak amacımız; Scf bu tedarikçi firmayı karalamak ya da kötülemek olmadığını bilmenizi isteriz. Bizler büyüme yolunda emin adımlar ile ilerleyen firmalar olarak bu firmaların temin etmekte zorlandığını yedek parçaları(Tırnak, Pim, Adaptör, Ağız Bıçağı, Civata) ivedi bir şekilde sizlere temin etmektir.

81 vilayete ve 980 e yakın ilçesi ile tüm Türkiye'ye hizmete verdiğimizi ve ücretsiz bir şekilde istediğiniz ürünü kargoladığıızı bilmenizi isteriz.

İş Makinanıza ait Tırnak, Pim, Adaptör, Ağız Bıçağı, Civata bu ürün guruplarının tamiri, bakımı, motajı, revizyonu gibi konularda elimizden geldiğinice sizlere yardımıcı olacağımızdan asla şüpheniz olmasın.

Tırnak, Pim, Adaptör, Ağız Bıçağı, Civata,